Wysyłki

Benel B.V. | Namiot-czatownia.pl posiada w pełni dedykowany hiper nowoczesny magazyn z najnowszą technologią.  W rezultacie zawsze masz pewność szybkiej i prawidłowej dostawy. Naszym celem jest dostarczenie zamówienia w ciągu kilku dni. Rozumiemy fotografię przyrodniczą, a nasz zespół magazynowy rozumie logistykę; doskonałe połączenie, które zapewnia szybkie i prawidłowe korzystanie z zakupionych produktów. 

Koszty dostawy: obecnie stosujemy wkład w koszty dostawy dla wszystkich zamówień i zależy to od kraju, do którego ma być wysłany, i nie ma kosztów płatności np. kartą kredytową lub PayPal. Twój koszt to koszt wybranego przedmiotu (przedmiotów) i Twój wkład w koszty wysyłki.

Wysyłamy z DPD, MyParcel (PostNL), GLS, TNT Express, CheapCargo w zależności od szybkości, wielkości paczki i oczywiście kosztów dla nas.

W momencie wysyłki wysyłamy kod Track & Trace, aby można było śledzić przesyłkę.

Zasadniczo przesyłka zostanie dostarczona do Ciebie, a jeśli nie będzie Cię w domu, zostanie Ci ponownie zaoferowana. W razie potrzeby przesyłka może zostać zaoferowana sąsiadowi. W zależności od przewoźnika, paczka może również zostać dostarczona do punktu odbioru. Przewoźnik pozostawi ci powiadomienie, abyś wiedział, jaki będzie następny krok.

 

Benel B.V. | zespół Namiot-czatownia.pl 

 

© 2022 - 2024 Namiot-czatownia.pl | sitemap | rss | ecommerce software - powered by MyOnlineStore